Ve čtvrtek 10. 3. 2016 se společně s otevřením obchodního centra v centru Pardubic, Atrium Palác Pardubice, otevřely brány Veletrhu pracovních příležitostí Pardubice 2016.

Návštěvníci veletrhu měli možnost setkat se celkem s 17 vystavovateli z různých oborů a profesí, a to jak ve vestibulu Atrium Paláce Pardubice, tak ve třetím patře v hlavním sále Kongres centra. Dále návštěvníkům byly k dispozici dvě personální agentury, kde se zájemci o zaměstnaní dozvěděli, jak správně napsat strukturovaný životopis, jak se připravit na pohovor a mnoho dalších důležitých informací pro získání svého vysněného zaměstnání.

Personální agentura Grafton Recruitment si na výše zmíněná témata připravila prezentaci pro výchovné poradce, která se konala v dopoledních hodinách. Součástí přednášky byla také témata: Vývoj počtu absolventů podle jednotlivých oborů, Platové ohodnocení absolventů VŠ, Počet obsazovaných pozic podle oborů a profese. Po skončení prezentace personální agentury Grafton Recruitment následovalo živé představení jednotlivých vystavovatelů, které se opakovalo také v odpoledních hodinách.

Více informací poskytne tisková zpráva z akce.

-lhe-

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit