Platforma vznikla jako jeden z výstupů projektu Kooperace (Koordinace profesního vzdělávání jako nástroje služeb zaměstnanosti, reg. č. CZ.1.04/2.2.00/11.00017), který je realizován ve Fondu dalšího vzdělávání od podzimu 2013.

Koopolis je určená k tomu, aby její podobu a obsah tvořili samotní uživatelé. Jako registrovaní uživatelé můžete psát příspěvky do sekce Revue DV, přidávat obsah do všech částí portálu, hodnotit, zakládat diskuse nebo odpovídat na dotazy. Abychom zaručili odbornost a věcnost platformy, procházejí nově vložené příspěvky kontrolou a schválením se strany Správce, který může jejich autory požádat o opravu nebo doplnění.

Kromě studií apod. obsahuje Koopolis i kalendář akcí, kde aktuálně doporučujeme využít pozvánku na regionální semináře k tématu IT ve vzdělávání dospělých (v rámci projektu EPALE).

Konkrétní termíny a podrobnosti najdete na odkazech:

Vyškov 4. listopadu
Plzeň 5. listopadu
Hradec Králové 11. listopadu
Olomouc 23. listopadu

Znalostní báze Koopolis je úplně čerstvá, postupně se odstraňují nedostatky a dolaďují detaily, proto budeme rádi za jakékoli otázky a podněty k zapracování. Své podněty můžete posílat na email: ivana.sladkova@fdv.mpsv.cz.

-lhe-