Sociální dialog

E-learning

Zpravodajství
Zpravodajství
Sdílet článek:

E-learning

Vzdělávání může probíhat různými formami a způsoby. Jedním z možných způsobů je také e-learning. Ten ve své podstatě znamená vzdělávací proces, který využívá výpočetní techniku a Internet s použitím multimediálních prvků – prezentací, textů, video a zvukových nahrávek, interaktivních aplikací atd.

E-learning umožňuje vzdělávání takřka odkudkoliv a kdykoliv. Tyto atributy jej tak staví mezi snadno dostupné a efektivní formy vzdělávaní doplňující klasickou výuku.

Zejména z výše uvedených důvodů vytvořil Svaz průmyslu a dopravy ČR v rámci projektu „Posilování sociálního dialogu“ e-learningový portál, který dále provozuje díky navazujícímu projektu "Udržitelnost sociálního dialogu".

Na portálu naleznete kurz "Sociální dialog pro zaměstnavatele" s praktickými informacemi, které Vám objasní principy, přínosy, povinnosti i možná rizika pro podniky v této oblasti. Ke vstupu do kurzu nepotřebujete žádné přihlašovací údaje.

Dále portál slouží ke vzdělávání pracovníků členských organizací SP ČR a regionálních manažerů SP ČR. V současné době obsahuje počítačové  a jazykové kurzy.

Na e-learningový portál vstoupíte zde.

 

 

Kategorie

Další články

Poradna

Nevíte si rady s nějakým
pracovně-právním
problémem?