Centra umějí poskytovat mnoho služeb i na dálku. Dokáží efektivně spolupracovat navzájem i s dalšími regionálními a evropskými sítěmi a strukturami.

„Zveme Vás na historicky první česko-bavorskou akci k představení služeb našeho EDIH CIH (Cybersecurity Innovation Hub) a našich spolupracujících konsorcií EDIHu ČVUT, EDIH Brain4Industry, perspektivního česko-bavorského EDIH DInO a místního Jihočeského DigiHubu,“ popisují organizátoři ze sdružení CzechInno.

Akce EDIH Twister Vol. I Česko & Bavorsko proběhne 11. května od 10 hodin v Jihočeském vědeckotechnickém parku v Českých Budějovicích. Zástupci firem se zde dozvědí mimo jiné novinky o technologicky zaměřených službách v oblasti kyberbezpečnosti a umělé inteligence. Zjistí také, jak může AI pomoci k úspěšné digitální transformaci podniků.

Česko – bavorská informační, kontaktní a networkingová akce s představením nových služeb Evropských center dá zástupcům firem také odpověď na otázku, do jakých vzdělávacích aktivit se mohou zapojit a jaké konzultační služby v oblasti podpory digitální transformace jim zastoupené EDIH i zastoupení sítě Enterprise Europe Network v obou zemích nabízejí.

„Dále se seznámíte s konkrétními firmami, které jejich služeb již využily nebo mají zájem o spolupráci v česko-bavorském kontextu, a to z obou stran hranice. Na akci totiž zavítají i hosté z Bavorska,“ doplňují organizátoři.

Zdroj: www.businessinfo.cz