Agentura pro podnikání a inovace uspořádá v rámci 60. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně seminář s názvem „Nové výzvy v OPPIK, příležitost pro rozvoj vašeho podnikání“, který se bude konat ve čtvrtek 4. října 2018 od 10:30 hodin v sále P4 (II patro Pavilonu P).

Pracovníci API budou po celou dobu konání veletrhu přítomni na stánku Ministerstva průmyslu a obchodu č. 26 v pavilonu Z, kde budou poskytovat konzultační a informační servis zájemcům o dotace z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK).

Seminář Nové výzvy v OPPIK, příležitost pro rozvoj vašeho podnikání seznámí s vybranými aktuálními výzvami OP PIK v programech Potenciál, Inovace, Aplikace, Inovační vouchery, Technologie, Školící střediska, Nemovitosti a Úspory energie. Po ukončení semináře mají zájemci možnost konzultace s řečníky.

Vstup na seminář je zdarma, podmínkou je registrace nejpozději do 1. října 2018.

„Jedním z hlavních úkolů API je informovat a poskytovat konzultace k dotacím z OP PIK určeným zpracovatelskému průmyslu a souvisejícím službám. Proto zvu návštěvníky letošního jubilejního strojírenského veletrhu, kteří se zajímají o dotace z OP PIK, aby nás vyhledali na společném stánku MPO v pavilonu Z. Jsme připraveni odpovědět na dotazy a případně na místě poskytnout konzultace k čerpání dotací z uvedeného operačního programu,“ řekl Lukáš Vymětal, generální ředitel Agentury pro podnikání a inovace.

Více informací o 60. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu: www.bvv.cz/msv/msv-2018 

Zdroj: www.businessinfo.cz 

-lhe-